מדיניות משלוח ותשלומים של מוצרי טלרקורדר הקלטת שיחות

מדיניות משלוחים / תשלומים

החברה (להלן:”מונו פרו”) עושה מאמץ כי כל מוצר שהוזמן וקיים במלאי, ישלח אליכם במהירות האפשרית מרגע קבלת התשלום או טופס הזמנה חתום בהתאם לתנאים שסוכמו .
היות והמשלוחים של מוצרי הקלטת שיחות נעשים ע”י החברות המובילות בישראל, המוצרים יגיעו אליכם תוך 3-7 ימי עסקים מרגע קבלת התשלום/ההזמנה.

אפשרויות משלוח:
מונו פרו, אינה מחייבת עבור עלות המשלוח בתנאי הזמנה רגילים.חברת מונו פרו שומרת לעצמה את הזכות להשתמש באופן המשלוח בו תשלח ההזמנה.
אפשרויות המשלוח בתנאים הרגילים הינם:
– משלוח מהיר ע”י אחת מחברות הבלדרות. קבלת המשלוח בבית הלקוח.זמן הגעה 2-5 ימים.
– משלוח בדואר רשום, זמן הגעה כ 5-7 ימי עבודה וקבלת המוצר בסניף הדואר.
-תנאי משלוח מיוחדים, כגון משלוח אקספרסס, משלוח בין לילה, משלוח במונית או שליח מיוחד- יחויבו בהתאם לעלות המשלוח הכוללת.

אספקה/הובלת המוצר:
אספקת המוצר תהיה לפי הזמן הנקוב במפרט התקנון.במקרים בהם חל עיקוב במתן פרטי כרטיס האשראי לחיוב, זמן האספקה יימדד החל מקבלת האישור מחברת האשראי, כך גם ברכישות שהתשלום בהן בוצע טלפונית. במידה ופרטי כרטיס האשראי שגויים או התקבל סירוב מחברת האשראי, אנו רואים את העסקה כמבוטלת.
במקרה ואזל המוצר מהמלאי, מונו פרו מתחייבת להודיע ללקוח על כך שיתכנו עיקובים באספקת הסחורה. ללקוח תינתן האפשרות לבחור במוצר אחר במקום המוצר החסר או לבטל את הזמנה.
מונו פרו אינה אחראית על כל איחור או עיקוב באספקה שנגרמו כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, כוח עליון וכיו”ב.

תשלומים:
אנו מעמידים לפניכם מספר דרכים בהם תוכלו לשלם עבור המוצרים:
.1 תשלום במזומן בעת לקיחת המוצר .
.2 תשלום בכרטיס אשראי:ניתן לבצע הזמנה ישירות מהאתר בעזרת כרטיס האשראי שלכם,בנוסף ניתן לבצע הזמנות בכרטיס האשראי שלכם טלפונית .
.3 שירות הגוביינא: הזמינו את המוצר שבחרתם, כאשר המוצר יגיע לביתכם היה עליכם לשלם את הסכום הנקוב לשליח בצ’ק בהתאם לתנאי ההזמנה החתומה שהועברה על ידכם.

שינויים במדיניות משלוחים ותשלומים:
מונו פרו רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות פרטיות זו.השינויים יהיו מיידים מפרסום המדיניות המעודכנת בכתובת זו. שינויים מהותיים בהוראות אודות המידע האישי שמסרת, יפורסמו באתר.

לוגו הקלטת שיחות טלרקורדר
השארת תגובה