הקלטת עמדת עבודה

אחד היתרונות הבולטים של מערכת טלרקורדר הנה בשיטת העבודה הייחודית של המערכת.
מערכות הקלטה קונבנציונאליות מבצעות הקלטת שיחות ברמת המרכזייה, דהיינו מערכת ההקלטה מחוברת למרכזית הטלפון ולוכדת את ההקלטה בקווי התקשורת הנכנסים למרכזיית הטלפון או ביציאה מהמרכזייה לשלוחות.
מערכת טלרקורדר פועלת בשיטה שונה, ההקלטה מבוצעת בעמדת העבודה עצמה, דהיינו מערכת ההקלטה מבצעת הקלטה במחשב ישירות, על עמדת העבודה והמערכת לוכדת את ההקלטה ממכשיר הטלפון המותקן בעמדה.


היתרונות הבולטים של שיטת טלרקורדר:

  • המערכת מתאימה לכול סוגי הטלפונים והמרכזיות, כך שלא נדרשת השקעה הציוד התקשורת הקיים ובמידה ומשדרגים את המרכזיה, מערכת ההקלטות תהיה תואמת גם למרכזיה החדשה ללא צורך לבצע שינויים.
  • כמות העמדות – אין כמות מינימום או מקסימום. ניתן להתקין כל כמות של עמדות, החל מעמדה בודדת אחת ולהמשיך ולהוסיף עמדות לפי הצורך.
  • שינויים והעברת עמדות – ניתן להוסיף, להוריד ולשנות את מיקום מערכות ההקלטה בהתאם לצורך.
  • עלויות – מחיר המערכת מתומחר לפי עמדה, כך שניתן לשלוט בעלויות בהתאם ליעילות המערכת ודרישות הארגון.
  • ניתן לשלב את תוכנת ההקלטות עם תוכנות אחרות המותקנות במחשב כגון תוכנת CRM, ניהול לקוחות וכו’.
  • שליפת הקלטות והרשאות – ניתן להגדיר לרמת עמדת משתמש את ההרשאות לשימוש בהקלטות וניהול ארכיון ההקלטות.

אנו מציעים מספר דגמים של מערכות טלרקורדר בהתאם לדרישות החברה וצרכי המשתמש בעמדת העבודה:
מכשיר הקלטה טלרקורדר TR-101 – מכשיר הקלטה לשיחות טלפון בלבד. מכשיר ההקלטה מותאם לכול סוגי הטלפונים והמרכזיות. המכשיר מעביר את צליל השיחה באמצעות כרטיס הקול למחשב בעמדה ובאמצעות תוכנת הטלרקורדר המותקנת בעמדה המערכת מבצעת את ההקלטות.
מכשיר הקלטה טלרקורדר TR-102 – מכשיר להקלטת שיחות טלפון או הקלטה בחלל החדר. המכשיר מחובר לשני מקורות הקלטה – מכשיר הטלפון בעמדה ומיקרופון חיצוני מותאם.
המשתמש בורר באמצעות כפתור את מקור ההקלטה הרצוי, בין אם זאת שיחת טלפון ובין אם מדובר בהקלטת שיחה או דיון פרונטאלי המבוצע בחדר.

הקלטה של עמדת עבודה בין אם היא פונה לקהל רחב חיצוני או עובדי החברה.הקלטה של עמדת עבודה בין אם היא פונה לקהל רחב חיצוני או עובדי החברה.הקלטה של עמדת עבודה בין אם היא פונה לקהל רחב חיצוני או עובדי החברה.הקלטה של עמדת עבודה בין אם היא פונה לקהל רחב חיצוני או עובדי החברה.