מכשיר להקלטת שיחות טלפון ושיחות בחלל החדר TR-102

מכשיר הקלטה המשמש להקלטת שיחות טלפון וכן הקלטה של שיחות ודיונים בחלל החדר. המכשיר ניזון משני חיבורים למקור הקול:
– חיבור למכשיר הטלפון – להקלטת שיחות הטלפון
– חיבור למיקרופון חיצוני מוגבר – להקלטת שיחות, פגישות ודיונים המבוצעים במשרד המכשיר כולל מתג ברירת הקלטה המאפשר למשתמש לבחור איזה ערוץ הוא מעוניין להקליט.
המכשיר כולל מתג ברירת הקלטה המאפשר למשתמש לבחור איזה ערוץ הוא מעו להקליט.
המכשיר משולב עם תוכנת הטלרקורדר כחלק מעלות המערכת המאפשרת להגדיר את אופן ביצוע ההקלטה וכן לאתר את ההקלטות שבוצעו, להשמיע, למחוק, לגבות ואף לשלוח את ההקלטות בדוא"ל או באינטרנט.המכשיר מתאים לשימוש כאשר נדרשת הקלטה של שיחות פרונטליות ופגישות.
לצורך הקלטת השיחות החלל החדר מומלץ להשתמש במיקרופון מוגבר ובכך לקבל הקלטה ברורה של השיחה המבוצעת בחדר.(המיקרופון עצנו נמכר בנפרד ואינו חלק מעלות המכשיר) המכשיר מותקן בעמדות העבודה ומשמש להעברת צליל השיחה או המיקרופון הזעיר למחשב בעמדת העבודה.
תוכנת הטלרקורדר משמשת להגדרת אופן ההקלטה וניהול ארכיון ההקלטות.

כחלק מיתרונות מערכת טלרקורדר, יש אפשרות להתקין מכשירי הקלטה מסוג TelRecorder TR-102 בכמה עמדות במשרד ולקשר את ההקלטות לשרת מרכזי בארגון.
כמו כן ניתן להשתמש במכשיר לביצוע הקלטות בענן ולשמור את ההקלטות בשרת מרוחק. ההקלטות נשלחות לשרת בערוץ מאובטח ומגובות במערכת שרידות למניעת אבדן הקלטות למקרה של כשל בתקשורת.

המכשיר מתאים לכול מכשירי טלפון וסוגי המרכזיות כולל מרכזיות דיגיטליות ומרכזיות וירטואליות, שלוחות אנלוגיות ושלוחות דיגיטליות חכמות, ומכשירי טלפון אלחוטיים.
המכשיר כולל שתי אופציות חיבור למכשיר הטלפון:
– חיבור לשפופרת מכשיר הטלפון
– חיבור קו הטלפון האנלוגי הנכנס למכשיר הטלפון
בהתקנה המערכת על קו הטלפון,(קו אנלוגי רגיל) מתבצעת הקלטה באמצעות "האזנה" לקו. באופן זה ניתן להקליט את כל שיחות הטלפון המבוצעות בשלוחות ובטלפונים המחוברים על אותו קו ובכלל זה גם טלפונים אלחוטיים ומכשירי  DECT  .
המכשיר קטן בגודל של קופסת גפרורים כפולה וניתן להסתירו בקלות. כמו כן המיקרופון המוגבר אותו אנו מספקים בנפרד הנו בגודל של 2 ס"מ וניתן להסתירו באזור סביבת העבודה.
מכשיר הטלרקורדר מבצע את לכידת הצליל בצורה פסיבית כך שאינו ניתן לאיתור ע"י ציוד לגילוי האזנות.
המכשיר מיוצר בהתאם לדרישות המעבדה לתקשוב במכון התקנים ובאישור משרד התקשורת ועומד בכל התקנים הנדרשים.
בין לקוחותינו משרדים ומפעלים רבים, סוכנויות ביטוח, משרדי עורכי דין, סוכני נדל"ן ותיווך, משטרת ישראל, משרד הביטחון וצה"ל. המערכת נמצאת בשימוש בבנקים, חדרי עסקאות וברוקרים, מערכות עיתונים וערוצי טלוויזיה, חברות תובלה והסעות, בתי דפוס, משרדי חקירות וכן מגוון רחב של בעלי עסקים ועצמאיים .

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,

צרו קשר עוד היום 09-7654270

TR102.230.W8k