מערכת הקלטת שיחות מרכזית

מגוון פתרונות ההקלטה של טלרקורדר כולל מערכת הקלטת שיחות מרכזית.
TR-SERV – Central Recording Server – הנה מערכת הקלטות מרכזית Stand Alone – המשמשת כשרת הקלטות. המערכת ממוקמת בארון התקשורת או מחוברת למרכזית הטלפון בארגון ומקליטת את קווי הטלפון או שלוחות נבחרות.
ההקלטות מבוצעות באופן אוטומטי מלא כולל פירוט לפי עמדה, תאריך, שעה וזיהוי מספרי הטלפון. המערכת מאפשרת גישה מרחוק ע"י משתמשים מורשים.
הפתרון מתאים בעיקר למוקדי שרות ומכירה או לארגונים בהם נדרשת הקלטה אוטומטית של כל שיחות הטלפון לצרכי יעוד ובקרה.

יתרונות מערכת ההקלטה המרכזית

יתרונות מערכת ההקלטה המרכזית מתחלקים לשני מאפיינים עיקריים:
ריכוזיות המערכת – ביצוע ההקלטות ברמת המרכזיה מבטל את ממשק ההקלטה לעמדת הנציג. למערכת המחשוב בעמדת העבודה אין כל נגיעה למערכת ההקלטות והשליטה על אופן ביצוע ההקלטות, ניהול ארכיון ההקלטות, חיפוש, השמעה ומשלוח הקלטות אינם נגישים לנציג הטלפוני במוקד. החלפת ציוד בעמדת הקצה, ביצוע שדרוגי תוכנה במחשב בעמדה ובמקרים קיצוניים אפילו קריסת מערכת המחשוב בעמדה, אינה נוגעת להמשך ביצוע ההקלטות ברמת השלוחה.
ביצוע ההקלטות ישירות לשרת ההקלטות-במוקד טלפוני, כאשר מבוצעת כמות גדולה של הקלטות וקבצי ההקלטה עלולים להיות ארוכים כתוצאה מאורך השיחות ומאפייני השיחה עם הלקוח, הקלטה ישירות לשרת ההקלטות מונעת תעבורה של קבצי ההקלטה על רשת התקשורת הפנים ארגונית.

אופן שימוש זה בתחום הקלטת השיחות מתאים כאשר נדרש הקלטת מוקד טלפוני או ארגון בו למבצע השיחה אין צורך לנגישות להקלטה בעצמו לצורך משלוח ההקלטה או השמעת השיחה המוקלטת, אלא כאשר ההקלטות מבוצעות במקביל לפעילות השוטפת ומטרתן העיקרית היא תיעוד.

שרת ההקלטות במערכת כולל: מערכת הפעלה, נפח אחסון בהתאם לדרישות הארגון מבחינת משך שמירת ההקלטות וכמות ההקלטות המבוצעת וכרטיס לכידת קול המתחבר למרכזיה או לקווי התקשורת הנכנסים לארגון.

מערכת ההקלטה מותאמת לסוג המרכזיה למאפייני קווי התקשורת ומחיר המערכת נגזר מנפח האחסון הנדרש וממאפייני כרטיס לכידת הקול. מגוון מערכות ההקלטה המרכזיות של טלרקורדר כולל:
הקלטת מרכזיה אנלוגית – הקלטת שלוחות אנלוגיות היציאה מהמרכזיה.
הקלטת מרכזיה דיגיטאלית – הקלטת שלוחות דגיטליות ושלוחות חכמות.
הקלטת מרכזית VOIP – הקלטת שלוחות במרכזית IP
הקלטת ציר PRI – הקלטת התקשורת הנכנסת המבוססת על ציר PRI

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,

צרו קשר עוד היום 09-7654270