אודות חברת מונו פרו בע"מ

חברת מונו פרו בע"מ הוקמה בשנת 2001 במטרה לספק פתרונות חדשניים להקלטת שיחות טלפון במוקדי שירות ומכירות ובתחום העסקי.
מונו פרו בע"מ מפתחת פתרונות ייחודיים בתחום הקלטת שיחות טלפון המבוססים על עמדות הקצה בארגון בשיטת
™STAR – Station Transmitted Audio Recorder.

הפתרונות מתאימים לכל סוגי הטלפונים והמרכזיות תוך דגש על גמישות הפתרון והתאמתו לצרכיי הלקוח באמצעים קיימים. הפתרונות כוללים הקלטת שיחות הטלפון, כלי ניתוח והפקת דוחות ואמצעי עזר להדרכת נציגי טלמרקטינג.

מונו פרו בע"מ חותרת לשילוב פתרונות ההקלטה עם תוכנת ניהול קשרי הלקוחות (CRM) או תוכנת ניהול משרד הקיימת בארגון ובכך לאפשר לחברה את מרב התועלת בביצוע הקלטת שיחות הטלפון, שיוך השיחה לפי מאפייני הלקוח ואיתור ההקלטה בעת הצורך בהתאם לפרמטרים הנדרשים הקיימים במאגר הנתונים של החברה.

אנו מאמינים כי הקלטת שיחות הטלפון מאפשרת לחברה לא רק לענות על צורך טכני של תיעוד השיחות, אלא מנוף להגדלת הפעילות העסקית של החברה באמצעות שיחות הטלפון, ייעול תהליכי השיחה, שיפור השירות ושביעות הרצון של לקוחות החברה.

פיתוח מגוון הפתרונות בתחום הקלטת השיחות מבוסס על התאמת הפתרון לצרכיי החברה, תוך הדגש מיוחד על הגמישות והמודולריות של המערכת, האינטגרציה עם האמצעים הקיימים בארגון והיכולת להשתמש בכלי הניהול של המערכת באופן יעיל ופשוט.
הפתרונות אותם מציעה מונו פרו בע"מ, מתאימים למגוון רחב ביותר של עסקים ומרכזי שרות הן בארגונים גדולים והן בחברות קטנות ובינוניות (SMB). בין לקוחותינו ניתן למצוא משרדי ממשלה, מוקדי שירות ומכירה של חברות מובילות, מערכות עיתונות וטלוויזיה, בנקים, חדרי עסקאות וברוקרים, סוכני ביטוח, עורכי דין, חברות תובלה משלוחים, מפעלים, מוסדות אקדמאים, חברות ביטוח, ספקי ציוד בילוש ומעקב ומגוון רחב של עסקים פרטיים ועצמאיים.

החזון של מונו פרו בע"מ: "לספק פתרונות להקלטת שיחות טלפון ואימון נציגי שירות ומכירה, תוך שמירה על גמישות מריבית לצרכיי החברה המשתנים, התאמת הפתרון למערכות והציוד הקיים בחברה ורמת שירות ללא פשרות"

שותפים עסקיים:
אנחנו גאים לשתף פעולה עם גופים מובילים בתחומם, בכדי לספק לקהל לקוחותינו את השירות המקצועי ביותר, המתאים ביותר והמהיר ביותר בכל תחום אפשרי.
שיתופי הפעולה שלנו כוללים חברות וגופים מתחום תוכנות ניהול משרד ו- CRM, ציוד טלפוניה ומערכות ראש, אימון וגיוס נציגי מכירות בטלפון, יעוץ עסקי ועוד.

חברת מונופרו בע"מ דוגלת במצוינות ומקצועיות מעל הכל תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר. תהליכי הניהול והפיתוח בחברה מבוצעים תחת בקרת נוהלי איזו ולחברה תקן  ISO 9001  לניהול מערכות איכות  ותקן  ISO 14001 לניהול מערכת לאיכות הסביבה.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים לעסק שלכם,

צרו קשר עוד היום 09-7654270

תקן איזו